B116XTN01.0 HW5A

| panel típus | B116XTN01.0 HW5A |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| B116XTN01.0 HW5A Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 256.125×144 mm |
| Vázlat | 278×168×3.6 mm |
| alakja stílus | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Válaszidő | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | WLED Embedded (LED Driver) |
| Jelző interfész | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó AUO B116XTN01.0 HW5A.
AUO B116XTN01.0 HW5A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B116XTN01.0 HW5A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B116XTN01.0 HW5A vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B116XTN01.0 HW5A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
AUO B116XTN01.0 HW5A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B116XTN01.0 HW5A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B116XTN01.0 HW5A vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B116XTN01.0 HW5A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "B116XTN01.0 HW5A"
- AUO B116XTN01.0 HW5A
- B116XTN01.0 HW5A adatlap
- B116XTN01.0 HW5A kép
- B116XTN01.0 HW5A ár
- B116XTN01.0 HW5A forgalmazó
